ראשי » מיתוג

מיתוג

שירותי מרקום – מיתוג קבוצת מרקום ממתגת חברות מובילות וסטארט-אפים בתחומי הטכנולוגיה והחדשנות.

הקבוצה כוללת מעצבים, מומחי UI ו- UX, מאיירים, אנימטורים בוגרי בצלאל, ויצ"ו ואסכולה. אנו יוצרים ומפתחים שפות למותגים וקריאיטיב פורץ גבולות.

תהליך המיתוג שלנו נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח וכולל ארבעה שלבים עיקריים: מחקר, אסטרטגיה , פיתוח שפה מותגית והתאמת השפה לנכסים/כלים דיגיטליים כולל UI ו- UX.

כחלק מקבוצה אנחנו פועלים בסינרגיה מושלמת עם כותבי תוכן שיהפכו כל מסר אסטרטגי למשפט חד וברור, עם מתכנתים שיפתחו בצורה מדויקת "על הפיקסל" כל נכס דיגיטלי ועם מעצבים שיעניקו את העיצוב המושלם. הם ידאגו לכך שהלוגו שנולד מתוך האסטרטגיה ידבר באותה השפה של עיצוב הפוסט בפייסבוק ויתכתב באותה שפה עיצובית עם כל חומר פרסומי או שיווקי של החברה. בקיצור, מיתוג מושלם!

מיתוג, בידול ומה שביניהם.

אנו מובילים תהליכי מיתוג הכוללים עיצוב זהות תדמיתית ושפה עיצובית כוללת המבדלת את המותג ממתחריו.
תהליך גיבוש השפה מבוסס על מחקר מקיף של עולמות התוכן של המותג, זיהוי צרכיו ומטרותיו השיווקיות ויצירת בידול על פני המתחרים הקיימים. לאחר גיבוש ובניית השפה העיצובית מתבצעת הטמעת השפה בכל הממשקים השונים ובכל הנכסים הדיגיטליים של המותג על מנת ליצור שפה אחידה וייחודית המבליטה את ערכיו וחוזקותיו החיוביות של המותג.

כל תהליך המיתוג ינוהל וילווה ע"י מעצב בכיר ליצירת התוצר הטוב ביותר ולהבלטת הנוכחות של החברה וייחודה בשווקים הבינלאומיים.

יש לך רעיון לסטארט-אפ? נתחיל עם קפה! לתיאום פגישה info@emarcom.co.il