ראשי » תשתית דיגיטלית

תשתית דיגיטלית

כל עסק צריך תשתית דיגיטלית.

אנחנו מתמחים בפיתוח תשתיות דיגיטליות מתקדמות וליווי טרנספורמציה דיגיטלית
בחברות ובעסקים.

מהפכת האינטרנט שינתה את עולם השיווק. אם אתה לא שם אתה לא קיים (הסלוגן של דפי זהב) עדיין נושם ובועט אבל "הספר" כבר מזמן לא קיים.

תשתית דיגיטלית מאפשרת ליצור קורלציה בין כל הנכסים הדיגיטליים של החברה בשפה תקשורתית אחידה ובעלת מערכת ניהול המאפשרת שליטה מלאה בין כל הערוצים והכלים תוך יצירת כלים טכנולוגים מתקדמים לניהול תקשורת פנים ארגונית בין כל עובדי החברה ותקשורת שיווקית מול הצרכנים.

ההבדל בין אתר טוב לאתר מצוין. 

אתר אינטרנט מהווה כתובת ובסיס ראשוני ליצירת אמון וערוץ תקשורת בין הלקוח לחברה והצגת מידע מקצועי וברור אודות המוצר / שירות.

תהליך החיפוש אחרי נותן שירות / מוצר מתחיל ברשת האינטרנט באמצעות מנוע חיפוש (Google), רשתות חברתיות (Facebook, Instagram, Linkdin) וקבלת החלטות המושפעות מהמלצות, תגובות ותוכן בסגנון כתבות ותוכן שיווקי שצף (ומקודם) ברשת.

בניית אתר כוללת מספר שלבים המחייבים חשיבה, ידע וניסיון עשיר לטובת בניית אתר תדמית / אתר אי קומרס (E-commerce) מצוין!

שלבי בניית האתר מתחילים בהגדרת מטרות וקהלי היעד, מחקר, גיבוש מבנה אתר, כתיבת תכנים, אפיון פונקציונאלי, עיצוב (UI – UX), תכנות על בסיס קוד פתוח ובדיקת תקינות (QA) הנגשה (לפי חוק) ובסופו של דבר אינדוקס ואופטימיזציה לטובת קידום האתר בגוגל.

קבוצת מרקום, מתמחה בהקמת אתרי תדמית, אתרי אי – קומרס (E-commerce) ואתרי אינטרנט מורכבים ומתקדמים ומציעה ללקוחותיה ליווי מקיף וממוקד לכל אורך תהליך ההקמה תוך הקפדה על בדיקת תקינות ויישום כל הנדרשים בהתאם לW3 לקבלת תוצר איכותי.

הקבוצה כוללת מתכנתים, מאפייני אתרים, מעצבים, מומחי UI ו- UX, אנשי QA, אנשי תוכן ומקדמי אתרים המהווים מעגל של אנשי מקצוע המלווים את תהליך בניית האתר מהשלב הראשוני ועד לעליית האתר לאוויר תוך שילוב פעולה מלא ומפרה לטובת יצירת תוצר מושלם.

לאחר העלאת האתר לאוויר העולם ממשיך צוות ייעודי של הקבוצה לבחון ולבדוק את קוד האתר באופן שוטף – תוך תמיכה טכנית ומקצועית ע"י נציג הקבוצה לטובת עדכון התכנים השוטפים באתר ולשמירת חזות האתר ברמה הגבוה ביותר.

האתר החדש שלכם במרחק הקלקה 

נשמח להזמין אתכם לקפה ולהציג בפניכם אתרים ו- Key Study שמהם למדנו והשכלנו ולהיות שותפים למסע שלכם ולבנות יחד אתכם אתר מעוצב ומתקדם מבחינה טכנולוגית ובעיקר ידידותי למשתמש ולא פחות חשוב לגוגל.

יש לכם אתר ישן שלא מחמיא לעסק שלכם? הגיע הזמן להשתדרג. 

צרו קשר ונשמח לתאם איתכם פגישת היכרות ולהפוך את האתר שלכם לערוץ שיווקי אפקטיבי.