מרקום

מדיום האינטרנט מאפשרת לכל חברה קטנה או גדולה לחשוף את מוצריה באופן ממוקד ומבוקר בקרב קהלי המטרה תוך שימוש בערוצים ובכלים המאפשרים שליטה מלאה בתזמון ובמינון הנדרשים.

 

תהליכי מרקום ושיווק באינטרנט הנעשים באופן מקצועי יכולים להוות כלי עזר שיווקי שבאמצעותו תוכל כל חברה לתקשר עם קהלי המטרה באופן ישיר קל ופשוט.

 

שיווק באינטרנט כולל מגוון רחב של אפשרויות שבאמצעותן נוכל ליצור סוג של התעניינות מצד הגולש הפוטנציאלי, כאשר המטרה המשותפת של כל האפשרויות המתבססת על טכנולוגיה כזו או אחרת היא לצוד את תשומת ליבו של הגולש באופן ממוקד תוך התאמה אופטימלית לנושאי התעניינות של הגולש באותו זמן נתון לבין התכנים שאותם אנו מציפים המתקשרים באופן ישיר או עקיף לתחום עיסוקה של החברה אותה אנו משווקים.

 

מרקום - דיאלוג בין הגולש למותג
רשת האינטרנט מאפשרת לנו ליצור דיאלוג בין הגולש (הצרכן) למותג ללא מגבלה של מקום וזמן.
באמצעות ערוצים וכלים נוכל לפגוש את הגולש בצמתים בהם הוא מעוניין לקבל מידע אודות המותג, לדוגמא: פעילות יזומה בפורומים ובקהילות, רשתות חברתיות, טוקבקים ועוד. 

 

הגודל לא קובע
מגוון הערוצים והכלים הטכנולוגים הקיימים ברשת מאפשרים לכל חברה קטנה לפעול כמו חברה גדולה לכל דבר. שימוש מושכל בפלטפורמות הקיימות לצרכי מרקום מאפשר להעביר מסרים שיווקים באופן שוטף לכלל לקוחותיה ולהציף מסרים ומידע היכול לעניין לקוחות פוטנציאלים, לדוגמא בניית בלוג מקצועי יכול להוות ערוץ תקשורת נוסף לשמירה על קשר על לקוח קיים.
 
כיום, מדיום האינטרנט הינו המדיום האפקטיבי והמשתלם ביותר לצרכי תקשורת שיווקית ומאפשר להעביר מסרים שיווקים במגוון דרכים לרבות, כתבות ווידאו, תצלומים ועוד.